Відсьогодні в Україні знижуються ціни на пальне

Відсьогодні в Україні знижуються ціни на пальне

Урядові рішення про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7% набрали чинності відсьогодні 18 березня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України в Фейсбуціпередає Укрінформ.

«Відсьогодні ціни на пальне в Україні знизяться. Тепер дизпальне буде коштувати на 5 грн дешевше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр). Бензин – на понад 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн за літр)», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, це відбулося завдяки рішенням уряду та парламенту.

«Верховна Рада ухвалила урядовий законопроєкт про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%. Таким чином, ми досягаємо балансу, коли за рахунок радикального зниження податків ціна знижується», – йдеться у повідомленні.

Уряд сподівається, що доступне пальне активує низку економічних процесів, які наблизять Україну до перемоги. Зокрема, буде акумульовано достатньо ресурсів задля проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, зокрема продуктів харчування.

Як повідомлялося раніше, в Україні спостерігається дефіцит паливних матеріалів. За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі ведуться перемовини з найбільшими світовими компаніями щодо постачання бензину та дизелю до України.

© 2022 ДІЛО - ТОВ "МЕДІА КОНТЕНТ ГРУП". All rights reserved.