Будь-який бізнес під час війни зможе отримати кредит під 0% — Зеленський

Будь-який бізнес під час війни зможе отримати кредит під 0% — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський анонсував, що будь-який бізнес на час воєнного стану плюс 1 місяць після війни зможе отримати кредит під 0%. 

Про це він сказав у зверненні 18 березня. 

“Наш уряд уже підготував рішення про розширення програми кредитування для підприємців на базі програми «5-7-9%» створюємо нову можливість. Будь-який бізнес зможе отримати кредит під 0%. На час воєнного стану плюс 1 місяць після війни. Далі буде мінімальна ставка – 5%. А загальний обсяг кредиту може бути до 60 мільйонів гривень. Щоб було ширшим коло тих бізнесів, які зможуть скористатися нашою програмою”, — розповів Зеленський і додав, що Кабінет міністрів завтра проголосує за масштабне скорочення регуляцій.

“Було понад 600 дозволів і ліцензій для бізнесу, а залишаються обовʼязковими близько 20. Лише ті, які просто неможливо скасувати. Як, наприклад, про поводження з радіоактивними відходами. Отже, для абсолютної більшості бізнесів в Україні працюватиме декларативний принцип: оголосив про початок діяльності – і вільно працюєш”, — сказав президент. 

Окрім того, Зеленський анонсував, що держава гарантуватиме 100% вкладів в українських банках. 

“Третя новина, яка стосується мільйонів українців. Це особливе завдання для Національного банку України, для народних депутатів і наших урядовців. Я доручив знайти таку законодавчу можливість, щоб держава гарантувала 100% вкладів в українських банках. 100%. Не частину, як зараз, як завжди, а повністю.Увесь депозит. У будь-якому банку нашої держави. Щоб люди не втратили гроші і не боялись цього за жодних обставин. Тож чекаю конкретики. Проєкт рішення. І сподіваюся, що Верховна рада не забариться з підтримкою. Бо це потрібно українцям. Це потрібно Україні”, — зазначив президент.

© 2022 ДІЛО - ТОВ "МЕДІА КОНТЕНТ ГРУП". All rights reserved.